Mis on AVIS täisteenusliising?

Täisteenusliising on nutikas ja mugavam alternatiiv auto tavapärasemasele liisimisele.
See on autorent, kus kõik sõidukiga seotud kulud on fikseeritud terveks perioodiks ühte rendimaksesse.

Teile sobilik hind, suurepärane teenindus, turvalisus ja 24/7 abi on ainult mõned eelised, mida Avis täisteenusliisingu kliendid hindavad. 

Mis on täisteenusliising?

Täisteenusliising on liisingu tüüp, kus auto antakse kliendile (renti) kindlaks perioodiks (keskmiselt 3-5 aastaks). Lepingud koostatakse vastavalt Teie vajadustele: fikseeritud kuumakse lepingu rendiperioodile vahemikus 24 kuud kuni 60 kuud ja läbisõidule vahemikus 10 000 km kuni 150 000 km.
Avis täisteenusliisingul on kaks põhipaketti - Avis Standard ning Avis Business.

Renditasu on muutumatu kogu rendiperioodi vältel. See sõltub sõiduki ostuväärtusest, jääkväärtusest ning valitud AVIS lisateenustest. 

Täisteenusliisingu igakuine tasu on suurem kui kapitalirendil ja kasutusrendil, kuna kõik sõidukile olulised teenused on igakuisesse tasusse sisse arvatud. Enne lepingu lõppemist saab klient valida, kas ta soovib sõiduki tagastada ja valida uue, pikendada olemasolevat lepingut ja jätkata sõiduki kasutamist või osta sõiduk välja.

Meie täisteenusliisingu kliendina usaldate oma ettevõtte sõidukipargi meie professionaalse meeskonna kätte. Oleme Teile teejuhiks uue sõiduki valimisel ning aitame kalkuleerida tulevase sõidukiga kaasnevaid kulusid. 

Mis on täisteenusliisingu eelised?

  • Igakuised fikseeritud tasud, mis võimaldavad rahavoogusid planeerida. 
  • Kõik sõidukiga seotud kulutused sisalduvad igakuisel koondarvel. 
  • Garanteeritud mugavus ja teenindus – kõik sõidukiga seotu tagab Avis Liising. 
  • Tegemist on bilansivälise lahendusega, kuna autot renditakse, mitte ei osteta. 
  • Lihtsam raamatupidamine – üks koondarve igakuiselt kõigi teenuste eest. Üks 24/7 telefoninumber kõigi küsimuste tarbeks. 
  • Liisingu lõppedes saab klient valida, kas ta soovib sõiduki välja osta või tagastada ning valida uhiuue sõiduki.