Miks eelistada AVIS autorenti?

Avis pakub Teile võimaluse rentida auto pikemaks perioodiks, ilma keeruliste lepinguteta.
Meie missioon on teha Teile sõiduki kasutamine lihtsaks, olgu selleks lühirent või soov rentida auto pikemaks perioodiks. 

Kui tekib vajadus lühikeseks või pikemaks autorendiks, siis pakume täisteenus autorendi lahendust "Võtmed kohe kätte".
Kasutage kuni kestab vajadus ning tagastage sõiduk probleemivabalt.

Nautige uusimaid automudeleid

Avisest leiate alati kõige uuemad automudelid. Uuendame enda autoparki iga 6-9 kuu möödudes. Hoiame pargis hea varustusega ning hästi hooldatud sõidukeid.
Meie 10st autogrupist leiab iga ettevõte enda vajadustele ja soovidele vastava sõiduki. Lisaks pakume lisatooteid nagu GPS, lasteistmed, kütusekaart ning 24/7 hädaabi. 

Autorent Teie ärile

Avis pakub Teie ärile personaalseid lahendusi. Leiame lahenduse kõikidele transpordiga seotud muredele. Arendame pidevalt autorendi tooteid, pakkumaks klientidele kuluefektiivset mobiilsust, rentides autot päevaks, nädalaks või kuuks.

Avis Flex on ideaalne toode, kui Teie äri vajab pikemaks perioodiks rendiautot. Rendiauto perioodiks 1-36 kuud.

Avis Preferred ja Avis Charge kaart pakuvad suurepäraseid hüvesid. Ärireisidel pääsete järjekordadest ning krediitkaartidest. Fikseerime Teie hinnad aastaks ning arve tuleb just selline nagu Teie soovite.

Lisainformatisooni saamiseks palun pöörduge meie müügiosakonda telefoninumbril +372 667 1510 või kirjutage meile e-posti aadressil avis@avis.ee.

Preemiumklassi autorent

Me usume, et autorent on enamat, kui sõitmine punktist A punkti B. Tähtis on teekond ja kogemus, mida see pakub ning autod, mida Teil on võimalik avastada. Kui soovite külastada tuntud vaatamisväärsuseid või peidetud pärle, kuhu pääseb ainult autoga, siis aitab Avis Teil seda teostada.

Mõistame, et Teie vajadused võivad vahelduda. Seetõttu on meie valikus erineva suurusega autod, mikrobussid ja kaubikud. Meie autopargis on saadaval väikeautod, millega tihedas linnaliikuses seigelda ning suuremad sõidukid, millega on ideaalne perepuhkusel liigelda. Lisaks võimaldame rentida premiumklassi autosid.